Повернення товару

Ми несемо повну відповідальність за нашу продукцію і надаємо клієнтам надійні гарантії якості, сервісу і дотримання законодавства «Про захист прав споживача».

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Ми продаємо одяг виключно з високоякісних матеріалів з використанням сучасного обладнання, тому можемо гарантувати абсолютну безпеку продукції для шкіри дітей, естетичний зовнішній вигляд і повну відповідність прийнятим санітарно-гігієнічним вимогам.

ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ

Ми гарантуємо повернення або обмін товару протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» і оперативно вирішення всіх виникаючих при цьому питань в разі поставки неякісної продукції або якщо трикотаж не підійшов вам з яких-небудь причин. Ви можете повернути або обміняти товар в будь-який момент протягом заявленого терміну, якщо він не був у використанні і у вас збереглися всі етикетки, товарна упаковка і документи, що підтверджують покупку.

Після повернення товару на склад, магазин може повернути кошти покупцеві або замінити товар на інший, на вибір клієнта.

Транспортні витрати на повернення товару бере на себе покупець. За винятком випадків, коли товар був відправлений помилково з боку магазину.

ГАРАНТІЯ ПРОФЕСІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

У нас працюють досвідчені і кваліфіковані співробітники, які дадуть відповідь на всі ваші питання і зроблять все можливе, щоб ви отримали тільки приємні враження від нашої співпраці.